O nas

Kwiaty to nasza pasja. Szczególną uwagę przykładamy do obsługi klienta oraz jakości produktów. Wierzymy, że Państwa satysfakcja z usług to najlepsza inwestycja. Dołożymy wszelkich starań, by spełnić Państwa oczekiwania. Każdy bukiet składa się ze starannie wyselekcjonowanych kwiatów ze świeżych dostaw.

Podchodzimy indywidualnie do każdego zamówienia, przez co otrzymują Państwo gwarancję otrzymania zamówienia na czas.

Poczta kwiatowa z darmową dostawą kwiatów – Warszawa. Dostarczamy kwiaty na każdą okazję – urodziny, imieniny, rocznice oraz wszystkie inne Państwa potrzeby.

Dzięki naszemu doświadczeniu mają Państwo zapewnioną profesjonalną pomoc florysty, który służy swoją pomocą podczas wyboru kwiatów, ich pielęgnacji a także wyboru kompozycji. Serdecznie zapraszamy do współpracy. W naszej ofercie znajdziesz kwiaty cięte, rośliny doniczkowe i rabatowe, wiązanki okolicznościowe i kosze kwiatowe stosowne do okazji, kompozycje całoroczne i stroiki świąteczne.

Potrzebujesz regularnej dostawy kwiatów do biura? Zadbamy o regularne dostawy świeżych kwiatów do każdego wskazanego przez Państwa miejsca na terenie całej Warszawy. 

Używamy kwiatów produkcji polskiej jak i holenderskiej. Dzięki temu nasza oferta jest bardzo bogata a jednocześnie zapewnia niskie koszty i najniższe ceny na rynku.
Realizacja zamówień i formy płatności

Gotówka bądź karta płatnicza przy zamówieniu osobistym w kwiaciarni
Gotówka bądź karta płatnicza przy odbiorze
Przelew bankowy na konto

Kwiaciarnia Prymula
cowslip, bouquet, bouquet of flowers-7216049.jpg